Nadchodzące wydarzenia

<We_can_help/>

What are you looking for?

EnerVision J. Gruszecka Sp. J. 

ul. Piłsudskiego 12/24
43 – 300 Bielsko – Biała

tel. +48 33 812 00 05
Fax: +48 33 812 00 06
e – mail: office@enervision.pl

Firma Enervision powstała w 2012 roku  i od początku współpracuje z Knill Energy Holding – globalną grupą firm z główną siedzibą w Austrii i centrami produkcyjnymi w Europie, Azji, USA i Australii, w ramach której działa m.in. Mosdorfer  GmbH – jeden z wiodących na świecie producentów osprzętu i systemów tłumiących dla napowietrznych linii energetycznych.

Na rynku polskim produkty i rozwiązania techniczne oferowane przez grupę Knill Energy Holding zostały zastosowane przy budowie kilkudziecięciu linii i stacji elektroenergetycznych 110,220 i 400 kV.

W grudniu 2021 roku, w wyniku zakupu od firmy Pfisterer części biznesu kolejowego wraz z zakładami produkcyjnymi w Hiszpanii (Mosdorfer Upresa Rail) i Anglii oraz zespołem ds rozwoju we Włoszech, portfolio grupy poszerzyło się o pełną gamę produktów dla infrastruktury kolejowej w sektorze napowietrznych linii trakcyjnych, w tym systemy podwieszania trakcji, systemy napinania przewodu jezdnego (Tensorex), wsporniki, izolatory sekcji, zaciski i złączki.

Najwyższa jakość, innowacyjne rozwiązania, elastyczność i niezawodność to nasze priorytety, dlatego jako wyłączny przedstawciel Mosdorfer w Polsce, zapraszamy do kontaktu i współpracy.

REKLAMA
ROZWIŃ