Nadchodzące wydarzenia

<We_can_help/>

What are you looking for?

Sat-System Sp. z o.o.

Staszica 47
05-092 Łomianki

+48 22 888 99 01

www.teletechnika.pl

www.pkpserwis.pl

biuro@teletechnika.pl

Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce posiadającą pełną gamę produktów zgodnych z najnowszymi wytycznymi IPI-6 i IPI-4  w tym (CSDIP) Wyświetlacze, Systemy Rozgłoszeniowe (SR), Systemy Przywoławczo Alarmowe (SPA), Systemy Monitoringu Wizyjnego (SMW), Systemy Synchronizacji Czasu (SSC), dodatkowo posiadamy platformę integrującą PSIM zastosowaną na wielu dworcach i obiektach kolejowych w Polsce.

W ofercie posiadamy również system Husar Tracking przeznaczony do łączności radiowej opartej o cyfrowe platformy informatyczne, cyfrową komunikacje i cyfrową transmisję głosu oraz Automatyczny System Ostrzegania ASO ORZEŁ II, przeznaczony do ochrony placu budowy przy czynnym torze.

Posiadana w naszej ofercie gama produktów na rynek kolejowy pozwala nam na kompleksową realizację projektową i wykonawczą wszystkich wymaganych systemów teletechnicznych i telekomunikacyjnych na dworcach/przystankach kolejowych.

Oferujemy również opracowywanie kompletnych projektów technicznych, a także kompletnego wykonawstwa, które uzupełniająco obejmuje także opracowania szczegółowych instrukcji eksploatacji i obsługi, oraz szkolenia personelu Użytkownika.

Dopasowujemy rozwiązania i produkty do wymagań projektowych, a także w pełni wspieramy inwestora w integracji z istniejącą infrastrukturą.

Wspieramy naszych Partnerów, zapewniamy szkolenia i pomoc przy wdrożeniach.

Nasze systemy można szczegółowo obejrzeć i przetestować podczas konferencji organizowanych przez Izbę Kolei jak również posiadamy pełną gamę produktów na targach TRAKO.

Zapraszamy do współpracy.

REKLAMA
ROZWIŃ