LANKWITZER POLSKA Sp. z o.o.

Kępska 2
45-129 OPOLE

www.lankwitzer.com.pl

Firma LANKWITZER jest wiodącym podmiotem na rynku międzynarodowym w zakresie produkcji wszelkiego rodzaju powłok używanych w przemyśle. Innowacyjność oraz wysoko wykwalifikowany personel w naszych laboratoriach to gwarancja dalszego rozwoju i wprowadzania nowych rozwiązań technologicznych.

Wysoka jakość usług oraz produktów spowodowała, że już wielokrotnie przez naszych klientów zostaliśmy wyróżnieni jako dostawca produktów najwyższej jakości. Profesjonalizm, począwszy od fazy projektowania, poprzez badania laboratoryjne aż do procesu produkcji oraz fascynacja możliwościami zastosowań nowoczesnych powłok przemysłowych to dla nas warunki funkcjonowania na rynku jako wiodącego producenta.

Od 1952 roku, w którym firma Lankwitzer powstała, dzięki determinacji w dążeniu do celu przekształciła się ona w odnoszące sukcesy międzynarodowe przedsiębiorstwo. Motywacja naszych pracowników na całym świecie to klucz do sukcesu naszej firmy.

Firma Lankwitzer jest przedsiębiorstwem rodzinnym, które tak jak do tej pory, również w przyszłości pozostać chce podmiotem niezależnym, którego działalność nastawiona jest na sukces długofalowy.

Firma Lankwitzer to podmiot, dla którego wprowadzanie nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań jest sprawą zasadniczą.