Nadchodzące wydarzenia

<We_can_help/>

What are you looking for?

Atominium Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych

ul. Sereno Fenn’a 14/4,
31-143 Kraków
tel. (+48) 12 428 94 50
www.atominium.com/pl/
info@atominium.com

NIP 678-12-98-137

REGON 357144337

Atominium to jedno z czołowych biur tłumaczeń w Polsce, które obsługuje polskie i zagraniczne firmy, korporacje, instytucje i uniwersytety od ponad 28 lat.

Jesteśmy głównym dostawcą dla czołowych firm w branży kolejowej (poparte referencjami), mamy doświadczenie w obsłudze dużych i złożonych zleceń, takich jak tłumaczenie kilkusetstronicowych katalogów, folderów, instrukcji obsługi czy programów komputerowych. Oferta naszej firmy obejmuje również przygotowanie tekstu do publikacji, czyli redakcję językową, skład komputerowy, weryfikację poprawności wykonanego tłumaczenia, a także uwierzytelnianie tekstu przez tłumacza przysięgłego i konsultacje naukowe.

Bogate doświadczenie we współpracy z klientami korporacyjnymi pozwala nam na zagwarantowanie indywidualnego podejścia w ramach prowadzonych przez nas projektów translatorskich. Przedsiębiorstwom, z którymi podpisujemy umowę, zapewniamy zindywidualizowany tryb współpracy, elastyczność w kontaktach oraz możliwość negocjacji cen.

Poza tłumaczeniami dla branży kolejowej, specjalizujemy się również w:

  • Tłumaczeniach finansowych
  • Tłumaczeniach prawnych
  • Tłumaczeniach technicznych i motoryzacyjnych
  • Tłumaczeniach marketingowych
  • Tłumaczeniach dla branży IT

Współpracujemy z tłumaczami posiadającymi certyfikaty bezpieczeństwa ABW z zakresu informacji poufnych, niejawnych, tajnych oraz ściśle tajnych. Z poświadczenia bezpieczeństwa dostępu do informacji korzystają najczęściej instytucje z branży wojskowej, lotniczej, przemysłowej i prawnej. Nasze biuro gwarantuje całkowitą poufność dokumentów, zarówno tekstów źródłowych jak i docelowych.

REKLAMA
ROZWIŃ