ADVANTECH POLSKA SP. Z O.O.

Działkowa 121B

www.advantech.eu
sprzedaz@advantech.com

Advantech to istniejący na rynku od 1983 roku producent innowacyjnych rozwiązań i urządzeń automatyki przemysłowej, systemów embedded wspierający infrastrukturę Smart City. Firma ma szeroką ofertę, pozwalającą na kompleksowe projektowanie systemów z obszaru Internetu Rzeczy (IoT), Smart Factory & Factory 4.0 oraz Green IT. Dostawca sprzętowych, programowych oraz logistycznych rozwiązań a także usług dla integratorów systemów przemysłowych i e-biznesu.

Filarami rozwoju firmy są nowe technologie, innowacje oraz dostarczanie klientom wydajnych systemów komputerowych charakteryzujących się wysoką jakością. Advantech globalnie współpracuje między innymi z Microsoftem i Intelem, wszystko po to, aby zapewnić swoim klientom kompletne rozwiązania w szerokim zakresie aplikacyjnym.

Advantech produkuje znaczną część urządzeń i komponentów dla rynku przemysłowego, systemów automatyki, instalacji przemysłowych i pomiarowych. W ofercie znajduje się wiele produktów przeznaczonych do tworzenia aplikacji i systemów embedded, a także dla wybranych grup urządzeń dla medycyny oraz branży digital signage, wojska i lotnictwa.