Drabpol Sp. J. P. Drabczyński i Wspólnik

42-233 Mykanów

www.drabpol.pl
biurowarszawa@drabpol.pl

DRABPOL to  firma o charakterze rodzinnym z w pełni polskim kapitałem, funkcjonująca na polskim rynku od  1983 r. Działalność firmy związana jest z promocją rozwiązań high-tech, wpływających na poziom bezpieczeństwa biernego w sektorach transportu drogowego i lotniczego. DRABPOL  działa  jako firma VAR-owska (Value Added Reseller) – która poza sprzedażą i  serwisem produktów, oferuje również pomoc we wdrożeniach od strony technicznej i technologicznej, opiekę posprzedażną oraz szkolenia. Na terenie całej Polski, DRABPOL zorganizował i nadal organizuje sieć autoryzowanych stacji serwisowych w zakresie pełniej obsługi  tachografów, systemów kontroli ciśnienia i temperatury opon oraz klimatyzatorów i agregatów chłodniczych. Naprawia, modernizuje statki powietrzne. Opracowuje w swoim biurze projektowym zmiany na samolotach, produkuje interface, pisze oprogramowanie dla potrzeb rozwiązań tak od poddostawców jak i swoich klientów. Wykonuje samodzielnie produkty na drukarkach 3D. Firma  działa na rynku cywilnym i militarnym i jest przedstawicielem wielu światowych koncernów i marek m.in. w dziale Automotive: Continental VDO, Mix Telematics, Konvekta, TM4 z DANA czy ATG i w dziale Awioniki: Honeywell, Bendix King, Universal Avionics, L-3 Communications Wescam, Rockwell Collins, Garmin. DRABPOL jest rzetelnym  partnerem  biznesowym  na światowym rynku, o czym świadczy posiadanie przez firmę własnego Kodeksu Etyki oraz międzynarodowego certyfikatu TRACE.