Nadchodzące wydarzenia

<We_can_help/>

What are you looking for?

Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o. Oddział w Katowicach

Kolista 25
40-486 Katowice

+48 61 64 65 000
+48 32 735 03 03

hoppecke.pl
info@hoppecke.pl

Firma Hoppecke jest obecna w Polsce nieprzerwanie od 1993 roku. Początkowo istniała pod nazwą A.L.V. HOPPECKE Batterien z siedzibą w Wałbrzychu. W 1996 siedzibę firmy przeniesiono do Poznania a nazwę zmieniono na Hoppecke Baterie Polska. W początkowym okresie swego istnienia firma zatrudniała trzech pracowników, nie posiadała własnego serwisu.

W Poznaniu firma wynajęła większą przestrzeń biurową, magazynową oraz serwisową. Każdego roku wzrastała liczba zatrudnionych pracowników. Celem firmy stał się rozwój, szczególnie na rynku baterii trakcyjnych i stacjonarnych. W 2004 roku zatrudnionych było już 24 pracowników, a obecnie  liczba zatrudnionych przekracza 50.
W międzyczasie rozwinął się znacznie Dział Serwisu, poszerzając zakres oferowanych usług oraz umożliwiając uniezależnienie się od serwisów zewnętrznych.  Na chwilę obecną w serwisie zatrudnionych jest ponad 30% pracowników firmy. Dysponując wyszkolonym Serwisem i doświadczonym Działem Realizacji jesteśmy w stanie sprostać wielu wyzwaniom. Począwszy od drobnych napraw i konserwacji baterii a skończywszy na kompleksowych modernizacjach układów prądu stałego. Mamy już wiele przykładów wykonanych prac remontów budowlanych pomieszczeń, wymianie prostowników, rozdzielnic, baterii, przygotowanie projektów wykonawczych oraz dokumentacji powykonawczej (PKN Orlen S.A., PCC Rokita S.A., Koncern Energetyczny EnergiaPro S.A.). Prowadzimy serwis baterii dla operatorów sieci komórkowych. Hoppecke do chwili obecnej specjalizuje się w kompleksowej obsłudze instalacji rezerwowego zasilania: począwszy od projektu, przez realizację aż po obsługę pogwarancyjną.

W czerwcu 2009 w obecności naszych klientów i partnerów z całej Polski została otwarta nowa siedziba Hoppecke w Polsce. Hoppecke przeszło kolejny znaczący etap rozwoju. Centrala w Polsce  przeniosła siedzibę do nowowybudowanego centrum logistyczno-magazynowego pod Poznaniem. Znacząco zwiększyła się przestrzeń magazynowa i serwisowa. Ułatwiło to wprowadzenie dodatkowych usług związanych z serwisowaniem i utrzymaniem baterii. Oferujemy jako jedna z niewielu firm szeroki zakres rozwiązań „z jednej ręki”. Naszym atutem jest własna produkcja wielu typoszeregów baterii oraz akcesoriów. Dzięki temu nasi klienci otrzymują zawsze optymalne i wysokiej jakości rozwiązanie, trafiające w ich potrzeby.

W Polsce Hoppecke posiada biuro centralne w Żernikach k/Poznania oraz 2 oddziały handlowe w Warszawie i Katowicach. Dodatkowo punkty serwisowe istnieją lokalnie w Warszawie, Katowicach,  Łodzi i Wrocławiu. Aktualne dane kontaktowe do oddziałów dostępne są na naszej stronie.  Wspieramy naszych klientów technicznie i oferujemy obsługę serwisową. Skupiamy się zawsze na zapewnieniu satysfakcji klienta końcowego. Przekazujemy naszą wiedzę z zakresu technologii bateryjnych na szkoleniach otwartych i zamkniętych. Bierzemy czynny udział w najważniejszych dla energetyki konferencjach i targach. Dwukrotnie otrzymaliśmy nagrodę „Gazela Biznesu” dla najlepiej rozwijających się firm na terenie Wielkopolski. Otrzymywaliśmy też wiele innych nagród jak na przykład srebrny medal za produkt na Targach Energetab w 2009 roku.

REKLAMA
ROZWIŃ