MAXTO Sp. z o.o. S.K.A.

32-085 Modlniczka

www.maxto.pl
krakow@maxto.pl

Maxto jest uznanym na polskim rynku integratorem w dziedzinie Teletechniki, Teleinformatyki oraz Oprogramowania. Spółka została założona w 2003 roku w Krakowie, gdzie obecnie mieści się główna siedziba firmy.

Oferujemy szeroką gamę niezawodnych rozwiązań z zakresu: Oprogramowania, Infrastruktury IT oraz Integracji Systemowej. Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizowanego projektu. Nasze działania obejmują konsultacje, integrację, projektowanie, wdrożenie rozwiązań IT, a także późniejszy serwis i utrzymanie.

Realizujemy projekty dla specjalistów z wielu branż. Rynki, na których działamy to między innymi: budownictwo, energetyka, przemysł, administracja publiczna, edukacja, zdrowie czy służby mundurowe.