Nadchodzące wydarzenia

<We_can_help/>

What are you looking for?

AH Hardt sp.j.

Cholerzyn 215
32-060 Liszki
tel: 12 658-66-77/88
handlowy@ah.com.pl

SYSTEMY ODGROMOWE-AH HARDT

Jesteśmy najstarszym i najbardziej doświadczonym producentem instalacji odgromowych w Polsce. Nasze systemy spełniają najwyższe wymagana jakościowe, estetyczne i techniczne – potwierdzone badaniami w certyfikowanych jednostkach badawczych. Wdrożony przez nas system zarządzania jakością ISO 9001:2015 w najszerszym zakresie obejmuje projektowanie, produkcję i sprzedaż elementów instalacji odgromowej, uziomów, masztów oraz projektowanie profesjonalnych systemów odgromowych.

Jako jedyna polska firma posiadamy własny certyfikowany przewód wysokonapięciowy, który zgodnie z certyfikatem SEP-BBJ wytrzymuje udar prądowy 200kA i może być stosowany w I klasie ochrony odgromowej podobnie jak maszty, elementy złączne i uziomy.

W 2022 roku uzyskaliśmy nominację do Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” w XXXII Edycji Konkursu na Najlepsze Produkty i Usługi dla uziomu stalowego z zamkiem samohamownym. Instalacje AH Hardt zabezpieczają wiele prestiżowych obiektów zabytkowych, użyteczności publicznej, handlowych, biurowych itp.

Udzielamy klientom wsparcia na każdym etapie współpracy od zaprojektowania instalacji, dobór produktów, pomoc techniczną po sprzedaż i montaż.

Bezpieczeństwo i jakość na najwyższym poziomie!

REKLAMA
ROZWIŃ