Nadchodzące wydarzenia

<We_can_help/>

What are you looking for?

PMT Linie Kolejowe Sp. z o.o.

Owczary 79 D
59-300 Lubin

76/ 847 19 30
76/ 847 19 27

www.pmtlk.pl
biuro@pmtlk.pl

Jesteśmy spółką wydzieloną z firmy Pol-Miedź Trans Sp. z o.o.. Dotychczas swoje usługi świadczyliśmy przede wszystkim dla KGHM Polska Miedź S.A., który jest właścicielem ponad 120km linii kolejowych.

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług. Począwszy od budowy nowych odcinków linii kolejowych, poprzez remonty kapitalne jak i bieżące oraz świadczenie usług zarządzania i utrzymania przekazywanych pod naszą opiekę linii kolejowych. Ponad to usuwamy skutki wykolejeń taboru i wypadków kolejowych, zajmujemy się konserwacją i utrzymaniem urządzeń sterowania ruchem kolejowym, usuwamy awarie w terenie – pogotowie techniczne, wykonujemy podbijanie torów i rozjazdów podbijarką torową Plasser Theuerer Unimat – Junior 275.

Obecnie rozpoczynamy nowy etap naszej pracy. Jesteśmy gotowi realizować zlecenia na prace inżynieryjne na terenie całego kraju.
Naszą szeroką ofertę wzbogaciliśmy o możliwość zarządzania i utrzymania linii kolejowych, które nie są naszą własnością. Oferta ta skierowana jest przede wszystkim do władz lokalnych przejmujących majątek od PKP PLK czy PKP Nieruchomości, jak również do przedsiębiorstw mających na swoim terenie bocznice kolejowe.

Dysponujemy wykwalifikowanymi i doświadczonymi pracownikami. Posiadamy dużą bazę sprzętu kolejowego i narzędzi, które pozwalają nam na szybkie i profesjonalne podejście do stawianych przed nami zadań.

REKLAMA
ROZWIŃ