MACRO-SYSTEM Sp. z o.o.

ul. Gajdy 44

www.macrosystem.pl

MACRO-SYSTEM jest polską prywatna firmą działającą od 1984 roku na krajowym i międzynarodowym rynku IT. Specjalizuje się w projektowaniu, produkcji, wdrożeniu oraz utrzymaniu wyspecjalizowanych systemów komputerowych z uwzględnieniem sprzętu i oprogramowania.

Działalność firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wdrażane w pojazdach transportu publicznego, w tym systemy informacji pasażerskiej ( tablice informacyjne LED, monitory LCD, konsole sterujące , systemy łączności i transmisji danych, systemy nagłośnieniowe), systemy monitoringu wizyjnego, liczenia pasażerów, pobierania opłat za przejazdy oraz sprzedaży biletów. Ponadto MACRO-SYSTEM dostarcza systemy zdalnej wizualizacji położenia pojazdów zintegrowane z systemami zdalnej diagnostyki , wspierające organizatorów i wykonawców usług transportu publicznego. Wszystkie wdrażane przez firmę innowacyjne rozwiązania wykorzystują najnowsze osiągnięcia w zakresie technologii elektronicznych oraz informatycznych. Powstały w rezultacie prowadzonych we własnym zakresie prac badawczo – rozwojowych, a także na bazie ponad 30-letniego doświadczenia w realizacji projektów, odpowiadających potrzebom różnorodnych klientów oczekujących produktów na najwyższym światowym poziomie. Firmę cechuje szybkie reagowanie na zmieniające się uwarunkowania technologiczne, na co pozwala min. zatrudnianie ponad 60 wysoko wykwalifikowanych specjalistów o wielopłaszczyznowych kompetencjach z zakresu:

• mechaniki
  • oprogramowania niskopoziomowego
  • oprogramowania wysokopoziomowego
  • aplikacji klient-serwer
  • aplikacji webowych
  • elektroniki
  • telekomunikacji
  • usług serwisowych i operatorskich
  • nowoczesnego wzornictwa i ergonomii
  • kierowania projektami

MACRO-SYSTEM współpracuje z największymi przewoźnikami transportu miejskiego aglomeracji warszawskiej oraz producentami pojazdów szynowych i autobusowych w Polsce (NEWAG, PESA Bydgoszcz, SOLARIS, MERCEDES).