Visimind Ltd sp. z o.o.

Mobile: +48 695 300 922
e-mail: d.gorzach@visimind.pl
www.visimind.pl

Spółka Visimind Ltd sp. z o.o. od ponad 20 lat jest liderem na rynku mobilnych technologii fotogrametrycznych i teledetekcyjnych. W tym czasie naszej działalności wykonaliśmy ponad 800 projektów dla największych koncernów elektroenergetycznych, gazowniczych, kolejowych oraz drogowych w Polsce oraz w Europie. Naszym celem jest pozycja europejskiego lidera na rynku dostaw danych oraz informacji geoprzestrzennych dla infrastruktury krytycznej, takiej jak linie elektroenergetyczne, sieci gazowe, kolej czy drogi. Visimind wykorzystując najnowocześniejsze czujniki LiDAR oraz specjalistyczną wiedzę i doświadczenie pomaga profesjonalnie oraz w pełni bezpiecznie zarządzać infrastrukturą techniczną poprzez znaczące usprawnienie procesów decyzyjnych, obniżenie kosztów związanych z utrzymaniem infrastruktury oraz zwiększenie bezpieczeństwa operacyjnego.

Visimind jest dystrybutorem oraz integratorem zaawansowanych sensorów laserowych – tworzymy dedykowane rozwiązania wspierające pozyskiwanie danych przestrzennych, pojazdy autonomiczne a także systemy nadzoru oraz zabezpieczenia obszarów krytycznych wykorzystujące sensory laserowe. Rozwijamy i dystrybuujemy również własne autorskie oprogramowanie do analizy danych przestrzennych, które dedykujemy przede wszystkim operatorom sieci infrastruktury technicznej. Nasz zespół programistów stale ulepsza rozwiązania softwarowe, aby spełnić wymagania zarówno  obecnych, jak i przyszłych Klientów.