Nadchodzące wydarzenia

<We_can_help/>

What are you looking for?

Profika Broker Sp. z o.o.

Jana Kazimierza 60/108
01-248 Warszawa

22/ 314 75 53

profika-broker.pl
biuro@profika-broker.pl

Profika Broker, to kancelaria brokerska oferująca kompleksową obsługę ubezpieczeniową przedsiębiorstwom z szeroko pojętej branży kolejowej.

Lubimy myśleć o sobie jako o kancelarii brokerskiej innej niż wszystkie inne. Innej, bo zawsze stoimy po stronie Klienta, od momentu negocjowania oferty aż po etap likwidacji szkody, bezkompromisowo reprezentując jego interesy. Innej, bo o współpracy z Klientem myślimy kategoriami lat, a nie kolejnej transakcji. Jesteśmy dumni z naszej odmienności na tle rynku i uważamy ją za naszą największą przewagę konkurencyjną. Nasz innowacyjny sposób działania wprost przekłada się na konkretne oszczędności naszych Klientów i ich zadowolenie.

Kim nie jesteśmy? Nie jesteśmy rynkowym potentatem o globalnej skali działania, dzięki czemu każdą transakcję i każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Nie jesteśmy korporacją, więc każdy Klient ma bezpośredni kontakt nie tylko ze swoim opiekunem, ale także z zarządzającymi biznesem naszej Spółki. Prosto, przejrzyście, uczciwie … inaczej.

Nasze specjalizacje produktowe to:

  • gwarancje ubezpieczeniowe
  • ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej
  • ubezpieczenia ryzyk budowlano-montażowych

Jeżeli odpowiada Ci nasza filozofia działania, zapraszamy do kontaktu i spotkania.

REKLAMA
ROZWIŃ