Unified Solutions Sp. z o.o.

Szachowa 1

www.unifiedsolutions.pl
info@unifiedsolutions.pl

Firma Unified Solutions Sp z o.o. jest firmą teleinformatyczną realizującą projekty integracyjne. Głównym obszarem działalności firmy są wdrożenia infrastruktury sieciowej, rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa informacji oraz serwerów i aplikacji telekomunikacyjnych dla dużych przedsiębiorstw. Oddajemy do dyspozycji klientów swoje doświadczenie w budowaniu i obsłudze nowoczesnych rozwiązań IT. Pomagamy usprawniać istniejącą infrastrukturę teleinformatyczną  lub budujemy ją od podstaw –  korzystając z zasobów naszego zespołu doświadczonych inżynierów i handlowców. Naszą misją jest spełnienie wymagań i potrzeb klientów w efektywnym realizowaniu ich celów biznesowych, przez zapewnienie im niezawodnych i bezpiecznych sieci oraz usprawnienie komunikacji w firmie.