ROXTEC POLAND Sp. z o.o.

84-240 Reda

www.roxtec.com
info@pl.roxtec.com

Firma Roxtec Poland Sp. z o.o. oferuje unikalny system uszczelnień przejść kablowych i rurowych. Rozwiązania Roxtec znalazły zastosowanie w różnych sektorach gospodarki, m.in. ze względu na swoje zalety zdobyły mocną pozycję w sektorze Taboru Kolejowego i Infrastruktury Kolejowej. Oferowany system gwarantuje szczelność na poziomie IP68 lub 66/67, spełnia normy EN 45545-2 i 3.

Przepusty kablowe i rurowe Roxtec zapewniają bezpieczeństwo w trudnych warunkach eksploatacji: zagrożenia środowiskowe, drgania i naprężenia.

Dodatkową zaletą jest uniwersalność sytemu i możliwość dopasowania do niestandardowych wymagań klientów. Doświadczony zespół inżynierów jest w ciągłej dyspozycji, służąc klientom pomocą w doborze optymalnego rozwiązania. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy.