Tensar Polska Sp. z o.o.

Tel: +48 58 728 46 01|
E-mail: tensar@tensar.pl
www.tensar.pl

Firma Tensar, a division of CMC, dostarcza klientom innowacyjnych rozwiązań geotechnicznych dostosowanych do potrzeb konkretnej inwestycji. Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie produkcji i dostarczania rozwiązań do stabilizacji i zbrojenia gruntu. Nasza technologia georusztów, obecna na rynku od niemal 50 lat, zapewnia korzyści w tysiącach inwestycji budowlanych na całym świecie.

W porównaniu z konwencjonalnymi metodami, zaawansowane technologicznie alternatywne rozwiązania firmy Tensar zapewniają szybszą realizację, lepszą pracę konstrukcji, długoterminową niezawodność i efektywność ekonomiczną. Korzyści te zapewniają nie tylko ograniczenie kosztów wyjściowych oraz całkowitych kosztów cyklu życia inwestycji, lecz również oszczędność czasu oraz większą zgodność z założeniami zrównoważonego rozwoju.

Więcej informacji o działalności firmy CMC i jej spółek zależnych znajdą Państwo na stronie cmc.com