Nadchodzące wydarzenia

<We_can_help/>

What are you looking for?

AW SOLUTIONS Andrzej Wójtowicz

Rajec Poduchowny 152c
26-613 Radom

+48 513 138 266

www.aw-solutions.pl

W Solutions rozpoczęło swoją działalność w 2013 roku z inicjatywy Andrzeja Wójtowicza, inżyniera transportu kolejowego, przedsiębiorcy prowadzącego działalność gospodarczą od 1991 roku.

Od 2013 roku wprowadzamy sztyfty smarne do smarowania obrzeży kół pojazdów szynowych. Na ich bazie stworzyliśmy bardzo wydajny system smarowania dla operatorów kolejowych i producentów pociągów. Dzięki swoim zaletom w bardzo krótkim czasie zdobył on uznanie wśród największych firm kolejowych w Polsce.

Lokalny sukces i duże międzynarodowe zainteresowanie sprawiły, że rozszerzyliśmy naszą działalność na cały świat. Sztyfty smarne NSP-WFL są obecnie używane przez wielu operatorów pociągów.

Nasz zespół pomaga operatorom kolejowym znacząco zwiększyć wydajność operacyjną floty poprzez zastosowanie suchego, ekologicznego systemu smarowania obrzeży kół. System NSP-WFL rozwiązuje problemy ze zużyciem kół, zmniejsza przestoje serwisowe pociągów oraz zwiększa dostępność usług. Niezależnie od tego czy jest to nowa instalacja systemu, wymiana istniejącego smarowania czy po prostu zamiana sztyftów smarnych, zarówno serwisanci jak i dział zakupowy są zawsze zadowoleni z rezultatów.

Jeśli chciałbyś odkryć najbardziej wydajny system smarowania obrzeży który pozwoli Ci osiągnąć jeszcze wyższy poziom usług transportowych to jesteśmy do dyspozycji.

REKLAMA
ROZWIŃ