Nadchodzące wydarzenia

<We_can_help/>

What are you looking for?

IREL ZAKŁAD ELEKTRONICZNY JÓZEF SALA W SPADKU ZARZĄDCA SUKCESYJNY ADAM SALA

IREL ZAKŁAD ELEKTRONICZNY JÓZEF SALA W SPADKU ZARZĄDCA SUKCESYJNY ADAM SALA

pomorskie
ul. SULMIŃSKA 15
83-331 NIESTĘPOWO

tel. 502 541 184
tel. 58 681 80 47

e-mail: irel@irel.pl
www.irel.pl

Irel to polska firma, która od ponad 25 lat zajmuje się projektowaniem, produkcją i serwisem systemów sterowania radiowego w transporcie bliskim. W tym czasie wyprodukowała i dostarczyła ponad 9 000 urządzeń. Produkowane przez firmę urządzenia i systemy są powszechnie wykorzystywane w branży kolejowej oraz budowlanej. Irel jest także projektantem i wykonawcą dedykowanych – indywidualnych sterowań dostosowanych do najtrudniejszych warunków pracy.

Systemy radiowego sterowania w kolejnictwie instalowane są na pociągach technicznych i służą do obsługi urządzeń na pojeździe (najczęściej to są wyciągarki hydrauliczne, bloki podpierające sieć, pantograf, ogrodzenia i barierki). Dają dużą oszczędność czasu i znacznie zwiększają efektywność pracy obsługi pojazdu.

W całym kraju pracuje kilkadziesiąt pociągów technicznych, które jeżdżą z systemami Irela. Ich użytkownikami są firmy zajmujące się modernizacją i budową infrastruktury kolejowej. Dla nich bardzo ważna jest bezawaryjność urządzeń, a poza tym czas reakcji na ewentualne uszkodzenia i realizacja naprawy.

Jan Ignerowicz, kierownik produkcji firmy Irel:

Za pomocą naszego urządzenia, z górnego pomostu steruje się praktycznie wszystkimi funkcjami pociągu. Bez tego jak bez ręki. Dzięki niemu kilku ludzi na górnym pomoście pociągu może znacznie bezpieczniej i bardziej efektywnie pracować.Warunki użytkowania tych sterowań są trudne. Uszkodzenia czy usterki najczęściej występują w wyniku „ciężkiego taktowania”, lub upadku.

 

W razie usterki pociąg nie może stać unieruchomiony. My to dobrze rozumiemy i wiemy, że nie możemy trzymać pilota w naprawie dwa-trzy dni.  Staramy się wtedy zapewnić naprawę urządzenia najszybciej jest to możliwe, czasem nawet w przeciągu kilku godzin. Na szczęście są to rzadkie przypadki.

REKLAMA
ROZWIŃ