SUMA SOLUTIONS SP. Z O.O.

ul. Panewnicka 109

biuro@ipsuma.pl
www.suma.solutions

SUMA SOLUTIONS Sp. z o.o. jest firmą rodzinną, która została założona w 1989 roku. Od ponad 25 lat jest nieprzerwanie związana z rynkiem security.

Firma z ogromnym doświadczeniem, prekursor systemów wideo IP w Polsce, obecna na rynku monitoringu wideo IP praktycznie od początku jego istnienia a teraz również jako gracz rynku smart home.

Współpracujemy z największymi i ugruntowanymi na rynku firmami, kształtującymi branżę security. Jest to gwarantem najlepszych praktyk biznesowych i sprawdzonych, niezawodnych
i bezpiecznych rozwiązań.  W naszej ofercie dystrybucyjnej znajdują się tak znane marki jak SONY, Milestone Systems, Bosch, Fuji i wiele innych czołowych rozwiązań branży zabezpieczeń. Jesteśmy jedynym dystrybutorem marki VIVOTEK w Polsce od 2006 roku.