TELESTE Information Solutions Sp. z o.o.

Ostrobramska 101A

22/ 617 42 67

www.mitron.com

TELESTE Information System Sp. z o.o.  to wiodąca w Europie firma oferująca systemy informacji pasażerskiej, bezpieczeństwa i wyświetlania dla transportu publicznego, zarówno w zastosowaniach stacjonarnych, jak i mobilnych, a także rozwiązania typu digital signage. Główne zastosowania dla wyświetlaczy Teleste to przystanki oraz stacje transportu kolejowego i miejskiego, pojazdy transportu publicznego i rozwiązania digital signage. Teleste oferuje systemy wyświetlania, ogłaszania, emisji treści i bezpieczeństwa dla pociągów, tramwajów i wagonów metra. Oferta Teleste opiera się o standardowe rozwiązania produktowe i otwarte systemy, co sprawia, że elastyczne dostosowanie produktu do potrzeb klienta oraz integracja z istniejącymi systemami są łatwe. Własny zespół inżynierów i profesjonalne zarządzanie projektami połączone z własną produkcją Teleste zapewnia szybką realizację projektów i gwarantowane dostawy na czas.