Dura-Line Poland Sp. z o.o.

Kościńskiego 23
96-502 Sochaczew

www.duraline.com

Z dwudziestoma zakładami produkcyjnymi na całym świecie, w Europie, USA, Kanadzie, Indiach, Omanie i RPA, Dura-Line jest jedynym globalnym dostawcą systemu kanalizacji dla kabli światłowodowych, które tworzą solidną, skalowalną infrastrukturę telekomunikacyjną. Nasi pracownicy, wysoko wykwalifikowani i wyspecjalizowani inżynierowie, od zarania telefonów komórkowych rozwiązują problemy sieci telekomunikacyjnych. Dura-Line jest w czołówce branży tworząc strategiczne rozwiązania, które już dziś spełniają potrzeby i wymagania sieci światłowodowych, które pojawią się w przyszłości.

Historia

W Polsce Dura-Line to m.in. oferta systemów znanych pod marką Arot z ponad 25-letnią historią produkcji rur osłonowych do ochrony kabli, zarówno w branży elektroenergetycznej, jak i telekomunikacyjnej. Od samego początku, wśród specjalistów, projektantów i wykonawców rozwiązania Arot zyskały opinię rewolucyjnych oraz pożądanych. Dekadę później coraz większe potrzeby w zakresie komunikacji i przesyłania danych przez Internet przyniosły gwałtowny postęp w rozwoju nowoczesnych sieci światłowodowych. Wysoka jakość i niezawodność produktów Arot sprawiła, iż dla większości specjalistów stały się one oczywistym wyborem. Dzisiaj połączenie zespołu z wieloletnim doświadczeniem z zakresu produkcji i sprzedaży na polskim rynku z międzynarodową, wyspecjalizowaną organizacją o globalnym zasięgu jaką jest Dura-Line, pozwala oferować zaawansowane technicznie produkty przy zachowaniu wysokiej orientacji na klienta

Rury osłonowe Arot

Kompletna oferta rur osłonowych do kabli elektroenergetycznych, telekomunikacyjnych oraz telewizyjnych układanych pod ziemią oraz na przestrzeniach otwartych. Oferta obejmuje również akcesoria ułatwiające prace przy układaniu i zaciąganiu kabli, studnie kablowe z tworzyw sztucznych oraz wodo- i gazoszczelne uszczelnienia ścienne i rurowe. Zaawansowana technologia oraz wysoki poziom jakości decydują o tym, że nasze produkty wyznaczają nowe standardy w zakresie ochrony kabli.

Mikrokanalizacja

Opracowany przez nas system mikrokanalizacji przeznaczony jest do budowy nowoczesnych sieci światłowodowych, szkieletowych, dystrybucyjnych oraz dostępowych w technologii FTTH. Nasze wieloletnie doświadczenie produkcyjne

oraz bliska współpraca z operatorami, projektantami i wykonawcami pozwala nam optymalnie dostosować ofertę do potrzeb inwestora.