Knorr-Bremse Systemy Kolejowe Polska Sp. z o.o.

Ul. Leona Henryka Sternbacha 1

www.rail.knorr-bremse.com
kbp.kbp@knorr-bremse.com

KNORR-BREMSE SYSTEMY KOLEJOWE POLSKA SP. Z O.O wchodzi w skład Grupy Knorr-Bremse, która już od niemal 120 lat przoduje w zakresie innowacyjnych rozwiązań w swoim zakresie produktów, przyczyniając się do rozwoju technologii mobilnych i transportowych, a także zyskując przewagę w połączonych rozwiązaniach systemowych. Działa na rynku polskim od 1999 roku, posiadając na nim mocną i ugruntowaną pozycję. W roku 2023 Grupa Knorr-Bremse, jako ogólnoświatowy koncern, osiągnęła przychody w kwocie 7,9 Mld EUR zatrudniając około 33 000 pracowników w przeszło 30 krajach w ponad 100 lokalizacjach. Kluczem do sukcesu firmy jest obecność na lokalnych rynkach, w połączeniu z wysoką elastycznością dostosowania się do potrzeb i wymagań klienta.

Knorr – Bremse dostarcza systemy hamulcowe do wszystkich typów pojazdów szynowych, jak również systemy drzwiowe, urządzenia klimatyzacyjne, systemy sanitarne, osprzęt elektryczny, systemy zarzadzania pojazdem, systemy informacji pasażerskiej, wycieraczki i inne elementy. Produkty oferowane przez Grupę Knorr-Bremse znajdują zastosowanie zarówno w nowych, jak również w modernizowanych, pojazdach szynowych. Knorr–Bremse dostarcza także części zamienne oraz wykonuje naprawy i przeglądy wszystkich dostarczanych urządzeń we własnych specjalistycznych centrach serwisowych.