Knorr-Bremse Systemy Kolejowe Polska Sp. z o.o.

Szymona Szymonowica 85

www.rail.knorr-bremse.com
kbp.kbp@knorr-bremse.com

Knorr-Bremse Systemy Kolejowe Polska Sp. z o.o. jest lokalnym oddziałem Knorr-Bremse Rail Vehicle Systems GmbH, który już od ponad 115 przoduje w zakresie innowacyjnych rozwiązań w swoim zakresie produktów, przyczyniając się do rozwoju technologii mobilnych i transportowych, a także zyskując przewagę w dziedzinie sieciowych rozwiązań systemowych. Działa na rynku polskim od 1999 roku, posiadając na nim mocną i ugruntowaną pozycję.

Knorr-Bremse to wiodący producent systemów hamulcowych oraz dodatkowych podsystemów dla pojazdów szynowych oraz pojazdów użytkowych, z przychodami w wysokości 6,2 mld EUR w roku 2020. W przeszło 30 krajach około 29 700 pracowników rozwija, produkuje i serwisuje systemy hamulcowe, systemy drzwiowe, systemy sterowania oraz zasilania, systemy klimatyzacji i wspomagania jazdy, a także układy sterujące i układy napędowe oraz systemy sterowania przekładnią.