Nadchodzące wydarzenia

<We_can_help/>

What are you looking for?

Armacell Poland

ul. Targowa 2
55-300 Środa Śląska

+48 71 396 88 00

www.local.armacell.com
informacja.pl@armacell.com

Armacell jako wynalazca elastomerycznych materiałów izolacyjnych oraz wiodący producent pianek technicznych wykorzystywanych do izolacji instalacji i urządzeń, bazuje na swoim bogatym doświadczeniu opracowując coraz to skuteczniejsze i technicznie doskonalsze rozwiązania z dziedziny izolacji termicznych i akustycznych. Wyroby firmy Armacell od lat stanowią trwałą wartość dla naszych klientów i każdego dnia znacząco przyczyniają się do poprawy wydajności energetycznej systemów instalacyjnych na całym świecie, zgodnie z naszą dewizą Making a difference around the world.

Zatrudniając 3100 pracowników w 24 zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w 16 krajach, Armacell funkcjonuje w dwóch obszarach: Zaawansowanych Izolacji Technicznych oraz Pianek Technicznych. W 2018 roku wygenerował sprzedaż netto w wysokości 610 mln Eur, a skorygowana EBITDA wynosiła 106 mln EUR.

Skupiamy się na materiałach izolacyjnych stosowanych jako izolacja termiczna instalacji mechanicznych w budynkach i przemyśle, specjalistycznych piankach technicznych dla przemysłu, produkcji zaawansowanych pianek niskiej gęstości oraz aerożelu nowej generacji.

REKLAMA
ROZWIŃ