HANTON Szalc Zięba & Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.p.

ul. Fabryczna 5A

www.hanton.pl
biuro@hanton.pl

HANTON – kancelaria prawna zmieniającej się rzeczywistości.

HANTON jest polską, niezależną, kancelarią prawną o innowacyjnym podejściu do obsługi prawnej, wyspecjalizowaną w obsłudze przedsiębiorców, ze szczególnym uwzględnieniem podmiotów działających na rynkach regulowanych. Swoją uwagę skupia na obsłudze wybranych sektorów gospodarki takich jak w szczególności: kolej, energetyka, nieruchomości, produkcja i przemysł, infrastruktura i budownictwo, nowe technologie, inwestycje kapitałowe i ubezpieczenia. W ramach wybranych rynków i sektorów gospodarki HANTON świadczy kompleksową obsługę prawną w zakresie określonych dziedzin prawa. Prawnicy Kancelarii przygotowują opinie i analizy, negocjują i opracowują kontrakty handlowe, prowadzą transakcje których przedmiotem są aktywa majątkowe oraz transakcje fuzji i przejęć, jak również reprezentują w sprawach przed organami administracji publicznej oraz sądami.

Stale rozwijający się zespół prawników oddaje klientom Kancelarii całą swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie zdobyte w renomowanych kancelariach prawnych, ale również urzędach administracji centralnej i prywatnym sektorze podmiotów gospodarczych, z pełnym zaangażowaniem świadcząc obsługę prawną na najwyższym międzynarodowym poziomie.

Prawnicy HANTON rozumieją biznes, problemy związane z jego prowadzeniem oraz codzienne wyzwania. Dążą do przedstawienia najlepszych i najbezpieczniejszych rozwiązań, które nie blokują projektów biznesowych, ale dają możliwość ich wdrożenia w życie. Celem samym w sobie nie jest wyłącznie wskazanie ryzyk prawnych, lecz przedstawienie konstruktywnych rozwiązań, które pozwolą je ograniczyć lub wyeliminować.