Nadchodzące wydarzenia

<We_can_help/>

What are you looking for?

Paint Coat by Lankwitzer

ul. Towarowa 36 F
85-746 Bydgoszcz

+48 724 909 099

www.paintcoat.pl
biuro@paintcoat.pl

  • Doradzamy
  • Sprzedajemy
  • Wdrażamy

Jesteśmy dystrybutorem numer 1 w Polsce jeżeli chodzi o farby przemysłowe Lankwitzer Premium Coatings. Naszymi głównymi klientami są firmy związane z kolejnictwem. Nasze systemy zostały zastosowane w wielu projektach europejskich na szynobusy, elektryczne zespoły trakcyjne, wagony oraz tramwaje (na zewnątrz i wewnątrz pojazdów).

Początek naszej pracy z lakierami przemysłowymi sięga 2005 roku. Początkowo właściciel firmy Piotr Warlinski działał w ramach wewnętrznych struktur Lankwitzer Polska, na różnych stanowiskach w centralnej Polsce. Z upływem lat nabyta fachowa wiedza oraz zaufanie zarówno producenta, jak i klientów pozwoliły otworzyć dla Pana Piotra własną firmę – Paint Coat Consulting — od 2014 roku, bezpośredniego dystrybutora lakierów przemysłowych Lankwitzer z siedzibą w Bydgoszczy przy ulicy Towarowej 36/F.

W naszej ofercie znajdują się również produkty z mieszalników Farbexpress, które wraz z pozostałymi produktami Lankwitzer Premium Coatings, znajdują szerokie zastosowanie w metalurgii i przemyśle metalowym. Produkty wykazują się znakomitymi parametrami w trakcie pracy ze stalą zwykłą i nierdzewną. Świetnie nadają się do lakierowania cynku i aplikacji powłok zabezpieczających na elementach aluminiowych. Posiadamy również odpowiednie certyfikaty ISO oraz dopuszczenia kolejowe.

Lakiery Lankwitzer, zarówno w wersji konwencjonalnej — samoutwardzalnej, jak i wersji UV, w której proces polimeryzacji inicjowany jest przez foto aktywatory reagujące na światło w paśmie ultrafioletowym.

REKLAMA
ROZWIŃ