Nadchodzące wydarzenia

<We_can_help/>

What are you looking for?

ATM Lighting Sp. z o.o.

Budowlanych 31
80-298 Gdańsk

+48 58 347 51 07
+48 58 347 51 08

www.atmlighting.pl
office@atmlighting.pl

ATM Lighting powstała z inicjatywy osób związanych z branżą oświetleniową. Zespół stanowią ludzie o dużym doświadczeniu w projektowaniu, produkcji i sprzedaży przemysłowych opraw oświetleniowych. Sercem firmy jest zakład produkcyjny zlokalizowany  w przemysłowej dzielnicy Gdańska, bardzo dobrze usytuowanej pod względem infrastruktury drogowej.

Od początku działalności firma podąża zgodnie z przyjętą strategią, określającą obszar operacyjny:

PRODUCENT OEM

Jesteśmy miejscem produkcyjnym dla partnerów biznesowych z Europy, głównie z Niemiec i Rosji. Do naszych zadań należy przygotowanie dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej opraw oświetleniowych, produkcja oraz kompleksowa kontrola jakości.

DYSTRYBUCJA

W swojej ofercie posiadamy produkty renomowanych firmy Adolf Schuch GmbH (Niemcy) oraz TEPEx (Chorwacja), które należą do liderów rynku światowego w produkcji i sprzedaży przeciwwybuchowych opraw oświetleniowych oraz osprzętu elektroinstalacyjnego przeznaczonego do stref zagrożenia wybuchem.

PRODUKTY ATM Lighting

Wychodząc naprzeciw naszym klientom, oferta produktowa została podzielona ze względu na sektory przemysłu. Taka wizualizacja sprawia, że znajdziecie Państwo w prosty i szybki sposób poszukiwany przez Was produkt.

Przemysł wydobywczy, energetyczny, chemiczny

 • Oprawy przeznaczone do pracy w strefach zagrożonych wybuchem gazów i pyłów:  strefa 1, 21 oraz strefa 2, 22
 • Osprzęt przeciwwybuchowy

Hale produkcyjne i magazyny

 • Oprawy oświetleniowe dedykowane do pracy we wszelkiego rodzajach zakładach produkcyjnych, również uwzględniając wyjątkowo trudne warunki pracy
 • Oprawy oświetleniowe charakteryzujące się wysoką sprawnością oraz łatwością montażu przeznaczone do oświetlenia hal magazynowych

Infrastruktura kolejowa oraz tunele

 • Oprawy oświetleniowe posiadające certyfikat PKP PLK, charakteryzujące się dużą trwałością i bezawaryjnością
 • Oprawy tunelowe o specjalnej budowie zapewniają wytrzymałość na udarność IK10+

Przemysł spożywczy

 • Oprawy oświetleniowe posiadające certyfikat higieniczny wydany przez PZH, zapewniające bezpieczną pracę, w tak wymagającym środowisku jak produkcja żywności i artykułów spożywczych

Oprawy LED

 • Oprawy oświetleniowe wyposażone w technologie LED
 • Wysoka sprawność, bezawaryjność, energooszczędność

Wykonania specjalne

 • Oprawy oświetleniowe, które dedykujemy do nietypowych zastosowań:
 • Środowiska wysoko korozyjne
 • Praca w niskich temperaturach od – 35 °C
 • Praca w wysokich temperaturach do + 75 °C
 • Dział, w którym spozycjonowaliśmy produkty, które powstały na życzenie i przy współpracy z klientami
 • Systemy Linii Świetlnej do dyskontów i hipermarketów

Bezwzględnie dbając o jakość naszych produktów, zdecydowaliśmy się na współpracę ze znanymi producentami komponentów oświetleniowych, takimi jak: Tridonic (Austria), Vossloh Schwabe (Niemcy),  Philips,  BJB (Niemcy), Barel (Norwegia), Lapp Kabel (Niemcy), Weidmuller (Niemcy), Wago (Niemcy)Firma ATM Lighting jest silnie zorientowana na Klienta. Świadczymy kompleksową i profesjonalną obsługę,  począwszy od projektu, skończywszy na terminowej dostawie.  Zakładom produkcyjnym proponujemy przeprowadzenie darmowych audytów oświetleniowych, mających na celu zaproponowanie nowych, bardziej efektywnych rozwiązań.

Oferta kierowana jest do inżynierów/projektantów oświetleniowych, hurtowni elektrotechnicz-nych, wykonawców oraz inwestorów.

Dzięki globalnej strategii działania realizujemy projekty przede wszystkim na rynkach zagranicznych (Rosja, Białoruś, Niemcy, Słowenia, Serbia, Szwecja, Wielka Brytania, Australia), jak również na rynku krajowym. Chcemy rozwijać się razem z naszymi klientami, dlatego nasze działania cechuje bardzo duża elastyczność. Dział techniczny jest gotowy dopasować do Państwa potrzeb każdy wyrób z naszej oferty. Ponadto, możemy pochwalić się realizacją opraw oświetleniowych wykonanych w całości na życzenie klienta, pamiętając przy tym o spełnieniu odpowiednich unijnych  norm branżowych. Oprawy ATM Lighting łączą w sobie bardzo dobrą jakość wykonania, innowacyjność, funkcjonalność. Nasz dział R&D pracuje nad rozwojem naszej oferty w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania dostępne na rynku. Do produkcji naszych opraw wykorzystujemy maszyny renomowanej firmy TRUMPH.

Bezpośredni kontakt z Klientem jest dla nas bardzo ważny, dlatego bierzemy udział w targach branżowych. Możecie nas Państwo spotkać na międzynarodowych targach Light & Building we Frankfurcie oraz na krajowych targach ENERGETAB w Bielsku-Białej. We wszystkich sprawach związanych z naszą działalnością jesteśmy stale do Państwa dyspozycji.

REKLAMA
ROZWIŃ