Novol Sp. z o.o.

62-052 Komorniki

www.novol.pl
industrial@novol.pl

NOVOL to międzynarodowa firma zajmująca się produkcją materiałów dla lakiernictwa samochodowego. Od początku istnienia najwyższym priorytetem jest jakość, dlatego wszystkie produkty wytworzone są z wyselekcjonowanych surowców dostarczanych z całego świata w oparciu o nowoczesną technologię. Ponad 90% produkcji to materiały do napraw lakierniczych, będące kompleksowym rozwiązaniem problemów w pracy profesjonalnego lakiernika. W ramach kilku linii produktowych NOVOL oferuje chemię do renowacji powłok lakierniczych: od szpachli uniwersalnych    szerokim zastosowaniu, przez szpachlówki o specjalistycznym przeznaczeniu, aż po podkłady akrylowe, lakiery bazowe, bezbarwne lakiery oraz pełną paletę materiałów uzupełniających.

NOVOL jest firmą, która na szeroką skalę dystrybuuje produkty do państw z Europy Zachodniej, Wschodniej, Australii, Nowej Zelandii, na Bliski Wschód oraz do Afryki. Produkujemy ponad 1300 produktów w 10 liniach produkcyjnych. Ich hale produkcyjne i magazynowe mają ponad 17 000 m2. W skali roku produkcja sięga 18 200 ton, z czego 13 000 ton jest eksportowane do prawie 50 krajów.

Bogata oferta firmy obejmuje produkty dla lakiernictwa samochodowego, do montażu oraz pielęgnacji podłóg drewnianych, prac w branży przemysłowej, systemy samopoziomujących posadzek dla budownictwa sportowego i przemysłowego, materiały do prac w branży szkutniczej oraz produkty do renowacji pojazdów zabytkowych.