Nadchodzące wydarzenia

<We_can_help/>

What are you looking for?

ENERGO – MECHANIK Sp. z o.o. ODDZIAŁ FABLOK

ul. Krakowska 73
47-100 Strzelce Opolskie

77 461 3251

www.energomechanik.pl
biuro@energomechanik.pl

Firma założona w 1956 roku, podczas ponad  60-letniej działalności zdobyła pozycję uznanego dostawcy maszyn i urządzeń dla kolejnictwa, energetyki cieplnej oraz górnictwa. Uznanie odbiorców krajowych i zagranicznych zawdzięcza rzetelnej pracy wysoko kwalifikowanej załogi, wdrożeniom do produkcji wielu nowych wyrobów  stale modernizowanych przy współudziale doświadczonych projektantów.

Firma należy do Grupy Martech, właściciela Pierwszej Fabryki Lokomotyw w Polsce  „Fablok” w Chrzanowie i posiada wyłączne prawo do używania znaku Fablok w zakresie zestawów kołowych lokomotywowych i wagonowych  oraz komponentów do tychże zestawów.

Dla kolejnictwa oferuje zestawy kołowe napędowe i toczne do lokomotyw spalinowych, elektrycznych i metra, zestawy kołowe do wagonów towarowych i pasażerskich oraz aparatura hamulcowa do lokomotyw i wagonów towarowych, odkuwki matrycowe i swobodnie kute m.in. osie i koła zębate jak również wózki do lokomotyw spalinowych i wagonów towarowych.

Jakość wyrobów została potwierdzona wieloma certyfikatami oraz listami referencyjnymi. Firma posiada certyfikaty ISO 9001:2015, EN ISO 3834-2 ,EN 1585-2, EN 1090-1, EN 1090-2, oraz jest uznanym  producentem  przez PKP Cargo S.A., PKP Intercity S.A., DB Cargo, Ecco Rail, Cemet oraz innych przewoźników.

REKLAMA
ROZWIŃ