Platan Sp. z o.o. Sp.k.

81-855 Sopot

www.platan.pl
platan@platan.pl

Platan Sp. z o.o. Sp.k. jest znanym i cenionym polskim producentem abonenckich central telefonicznych i serwerów telekomunikacyjnych. Rozwiązania z zakresu telekomunikacji i łączności radiowej dostarcza od 1985 roku. Należy do najbardziej innowacyjnych firm tego sektora, a dzięki własnym biurom konstrukcyjnym opracowywane rozwiązania precyzyjnie odpowiadają potrzebom odbiorców.

Doświadczenie zdobyte w rozwoju produktów związanych z transmisją głosu w sieci IP firma od paru lat wykorzystuje również przy tworzeniu systemów rozgłoszeniowych przeznaczonych dla kolei. Oferuje m.in.:

• Systemy rozgłoszeniowe zgodne z Centralną Aplikacją Dynamicznej Informacji Pasażerskiej CSDIP,
  • Wielokanałowy Kontroler Systemu Rozgłoszeniowego PLA-NET.
  • Czujniki poziomu hałasu otoczenia PLA-ANS.
  • Rodzinę wzmacniaczy mocy klasy D z kontrolą sprawności i ciągłości linii głośnikowych PLA-AMP.
  • Mikrofony IP (SIP), jedno- i wielostrefowe.
  • Głośniki kolumnowe do zastosowań zewnętrznych (IP-65) PLA-122 oraz PLA-62.
  • Serwery zapowiedzi Text to Speech automatycznie pobierające rozkład jazdy z PDP.

Dla odbiorców rynku kolejowego Platan świadczy również usługi:

• Projektowania systemów rozgłoszeniowych.
  • Tworzenia symulacji komputerowych rozkładu ciśnienia akustycznego i zrozumiałości mowy.
  • Powykonawczych pomiarów zrozumiałości mowy metodą STIPA.