Bio-Circle Surface Technology Sp. z o.o

ul. Połomińska 16,
tel. 32 205 29 44,

biuro@bio-circle.com.pl

Bio-Circle Polska dostarcza innowacyjne rozwiązania w dziedzinie czyszczenia dla branży kolejowej. Kompleksowe czyszczenie przemysłowe: środki chemiczne, urządzenia, doradztwo, usługi, serwis. Skuteczne, efektywne, ekologiczne i bezpieczne usuwanie najcięższych zabrudzeń.

Ulubione rozwiązania odbiorców Bio-Circle Polska w branży kolejowej to m.in.

• Urządzenia RWR 500 DB przeznaczone do czyszczenia układów sanitarnych (na nieczystości oraz na czystą wodę) w wagonach kolejowych. Skutecznie usuwają zabrudzenia i udrażniają zatory bez konieczności ich demontażu układów.
  • Myjki ciśnieniowe HTW Bearings zaprojektowane specjalnie do czyszczenia łożysk kolejowych. To najnowsze rozwiązanie do natryskowego usuwania najsilniejszych zabrudzeń. Czyszczenie i odtłuszczanie części łożysk z olejów maszynowych, smarów i innych pozostałości.
  • Ręczne i komorowe myjki warsztatowe BIO-CIRCLE GT i HP Vigo do czyszczenia i odtłuszczania części i narzędzi.
  • Szeroka gama środków czyszczących: neutralnych, kwaśnych i alkalicznych, opracowanych do usuwania zabrudzeń różnego typu na wszelkich rodzajach powierzchni.
  • Usługi czyszczenia układów zamkniętych, takich jak instalacje czy wymienniki ciepła. Pozwalają zwiększyć efektywność układów i zapobiec ich awariom.
  • Profesjonalny zespół doradców i serwisantów w całym kraju. Wieloletnie doświadczenie i ugruntowana pozycja na rynku.

Bio-Circle Polska – Twój ekspert w dziedzinie czyszczenia w branży kolejowej i nie tylko.