Intertrading Systems Technology Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 162A

ist.pl
ist@ist.pl

IST jest firmą informatyczną (inżynieryjną) specjalizującą się w problematyce cyberbezpieczeństwa, ciągłości i sprawności działania sieci komputerowych,
w wirtualizacji stacji roboczych i serwerów oraz w rozwiązaniach sieciowych. Jesteśmy partnerem w Polsce większości renomowanych producentów,
a w szczególności: CISCO, CITRIX, SYMANTEC/BlueCoat, F5, Veritas, ESECURE,
w oparciu o produkty których projektujemy i wdrażamy rozwiązania z zakresu naszej specjalizacji. Firma istnieje od roku 1996. Obecnie spółka w ramach Grupy Kapitałowej posiada Network Operation Center, a także świadczy usługi w ramach Security Operation Center.Na polskim rynku teleinformatycznym działamy od 1 lutego 1996 roku. Największy kapitał naszej firmy stanowią kompetencje pracowników rozwijane przez wszystkie lata jej działalności. Świadczymy złożone usługi dostawy rozwiązań teleinformatycznych – od analizy do serwisu pogwarancyjnego, w trzech głównych obszarach:

• projektowanie i budowa infrastruktury technicznej dla systemów informatycznych oraz zarządzanie nimi (sieci WAN, LAN, Internet, ochrona danych).
  • Kompletne rozwiązania dla inteligentnych budynków i monitoring CCTV.
  • Kompleksowe realizacje dostaw sprzętu komputerowego oraz urządzeń peryferyjnych, łącznie z zapewnieniem serwisu gwarancyjnego na terenie całego kraju
  • Przeprowadzamy naszych Klientów pewnie i bezpiecznie przez wszystkie etapy realizowanych projektów, nawet tych o dużej złożoności. Posiadamy doświadczony zespół profesjonalistów i bogatą wiedzę w wielu obszarach IT.

W osiąganiu wysokiej jakości świadczonych usług pomaga nam certyfikowany System Zarządzania Jakością i Wewnętrzny System Kontroli. W ramach naszej oferty produktowej dostarczamy rozwiązania takich marek jak: Cisco, Symantec, Citrix.