Nadchodzące wydarzenia

<We_can_help/>

What are you looking for?

První Signální, a.s.

Bohumínská 368/172
712 00 Ostrava – Muglinov / Republika Czeska

420595225550
420595225559

www.1sig.cz
sekretariat@1sig.cz

První Signální, a.s. jest Czeska spółka akcyjna s siedzibą v Ostrawie. Spółka rozpoczęła działalność w roku 2000 z orientacją na rynek transportu szynowego, automatyzacją ruchu kolejowego, serwis i utrzymywanie bezpiecznych systemów sterowania bocznic kolejowych i system monitoringu lokomotyw. Bezpieczne systemy sterujące firmy První Signální, a.s. są kontrolowane przez PLC najnowszej generacji NEXUS, który spełnia wymogi bezpieczeństwa dla poziomu SIL4.

Dla kolei proponuje První Signální, a.s. w pełni elektronicznym nastawieniu urządzenia zabezpieczenia i sterowania ruchem kolejowym i to jak urządzenia dla małych stacji i linii regionalnych tak i dla dużych stacji i bocznic kolejowych systemem MODEST-GEMINI, lokalne sterowania rozjazdami i układanie dróg SmartSwitch, systém sterowania hamulcami torowymi BrakeMaster, w pełni automatyczny system automatyki dla górek rozrządowych MODEST-MARSHAL, system logistyczny wspomagający prowadzenie ruchu na bocznicy ATLAS.

První Signální, a.s. proponuje dla klientów utworzenie studiów i analizy wykonalności dla sterowania ruchem kolejowym w wązłach kolejowych na zamówienie klienta oraz przygotowanie dokumentacji projektowej w dziedzinie SRK, telekomunikacji i elektryki wysokich napięć i kolejną dostawę pod klucz. Serwis zapewnia První Signální, a.s. 24 godzin 7 dni w tygodniu.

První Signální, a.s. realizowała budowy i dostawy własnych produktów w Czechach, Słowacji i Polsce. Wśród najważniejszych budynków referencyjnych obejmują budowy urządzeń zabezpieczających dla Jastrzębskiej Spółki Kolejowej Sp. z o.o., Mondi, Lhoist, Lafarge, Arcelor Mittal, a.s. Ostrawa, Třinecké Železárny, a.s. , Železnice Slovenskej Republiky, Vítkovice Doprava, a.s., SÂDC, s.o., Unipetrol, a.s. i Czech coal a.s..

REKLAMA
ROZWIŃ