SAMSUNG ELECTRONICS Polska Sp. z o.o.

Postępu 14

www.samsung.com/pl

Samsung Electronics- lider na rynku elektroniki użytkowej oraz urządzeń i rozwiązań mobilnych.

Od skromnych początków w postaci małej firmy handlowej przedsiębiorstwo Samsung ewoluowało do rangi światowej klasy korporacji, działającej w takich branżach jak zaawansowane technologie, półprzewodniki, budowa drapaczy chmur i zakładów produkcyjnych, petrochemia, moda, medycyna, finanse, hotelarstwo i nie tylko. Nasze odkrycia, wynalazki i przełomowe produkty pozwoliły nam uzyskać pozycję lidera w tych segmentach rynku oraz doprowadziły do rozwoju poszczególnych branż.

Oferta biznesowa obejmuje systemy komunikacji wizualnej- digital signage oraz telewizja hotelowa, rozwiązania druku i zarządzania dokumentami, rozwiązania i urządzenia mobilne- w tym systemy zarządzania i bezpieczeństwa mobilnego Samsung KNOX.