Nadchodzące wydarzenia

<We_can_help/>

What are you looking for?

Element Materials Technology Pilsen s.r.o.

Podnikatelská 39

Plzen 301 00 Czech Republic

+42 (0)378 023 880

Jacek.Maluga@element.com

www.element.com

Element jest światowym liderem w zakresie wysoce specjalistycznych badań mechanicznych, takich jak próby wytrzymałościowe, mechanika pękania, badania propagacji pęknięć, próby pełzania, badania wpływu korozji, analizy chemiczne materiałów i metali z wykorzystaniem OES, XRF, ICP, EDS, MS i innych narzędzi analitycznych Wykonujemy próby rozciągania, próby udarności czy pomiarów twardości, zarówno metali, jak i materiałów polimerowych i kompozytowych. Nasze laboratoria świadczą kompleksowe, interdyscyplinarne usługi w zakresie opracowywania, przetwarzania, charakteryzowania i testowania wszystkich materiałów. Zakres naszych usług obejmuje nie tylko badania na poziomie materiałów, badania PQT (Product Qualification Test) obejmują testy układów hydraulicznych, pneumatycznych, EMC i badania środowiskowe. Nasza oferta obejmuje również symulacje komputerowe i modelowanie FEA, CFD i DEM, a nasze laboratoria są w stanie przeanalizować Full Life Cycle (FLC) dla gotowych produktów. Poza analizą i badaniem materiałów oferujemy usługi kalibracji i certyfikacji narzędzi pomiarowych.

Element posiada akredytacje międzynarodowych organizacji standaryzujących ie:  ISO17025 odpowiednich dla krajów naszej lokalizacji.

Dzięki wieloletniej współpracy z wiodącymi firmami w niemal wszystkich gałęziach przemysłu, Element Materials Technology zyskał renomę czołowego dostawcy usług badawczych, testowych i certyfikujących na świecie, wyróżniającego się profesjonalną wiedzą i zapleczem technologicznym i oferującym szeroką gamę usług i doradztwa. Wysoka jakość naszych usług doceniona została poprzez uzyskanie certyfikatów głównych dostawców dla przemysłu lotniczego: OEM/Primes: Pratt & Whitney, AIRBUS, Boeing, EMBRAER, BOMBARDIER, SAFRAN, Rolls – Royce, GE, Leonardo Helicopters, MTU, PCC i wielu innych z branż przemysłu.

Bardzo istotna jest dla nas również współpraca z placówkami oświatowymi w regionie, aby móc dzielić się naszymi doświadczeniami i wiedzą i wspierać w ten sposób proces edukacji i praktycznego przygotowania zawodowego przyszłej kadry specjalistów.

Więcej informacji na stronie www.element.com

REKLAMA
ROZWIŃ