Nadchodzące wydarzenia

<We_can_help/>

What are you looking for?

Aksel Sp. z o.o.

Lipowa 17
44-207 Rybnik

32 / 429 51 03

aksel.com.pl
aksel@aksel.com.pl

Firma AKSEL Sp. z o.o. powstała w 1990 roku. Jako Oficjalny Przedstawiciel na Polskę niemieckiego producenta, DEUTA-WERKE GmBH oferuje następujące urządzenia do wyposażania nowych oraz modernizowanych pojazdów szynowych:

  • rejestratory zdarzeń, w tym innowacyjne rejestratory z nowej rodziny DEUTA REDBOXTM
  • wskaźniki prędkości
  • terminale wielofunkcyjne
  • czujniki – nadajniki osiowe, czujniki Halla, odometry – radary Dopplera.

AKSEL jest ponadto producentem innowacyjnego systemu InterLocoTM – Systemu Wspomagania Maszynisty i Służb Eksploatacyjnych Przewoźnika, w tym:

  • Systemu RJ_Pojazd – Elektronicznego Rozkładu Jazdy z funkcjonalnością współpracy z Systemem Informacji Pasażerskiej i Systemem Liczenia Pasażerów zainstalowanymi na pojeździe
  • Systemu Lokalizacji i Monitoringu Zużycia Paliwa.

Firma AKSEL oferuje ponadto oprogramowanie ConSEL™, będące nowatorskim narzędziem pozwalającym na stałe monitorowanie położenia pojazdów oraz ich parametrów eksploatacyjnych, w tym śledzenia zużycia paliwa, czy potoków pasażerskich. Możliwość archiwizacji danych i dostosowana do indywidualnych potrzeb Przewoźnika funkcja raportowania w aplikacji ConSEL™, pozwalają ponadto na analizę statystyczną pracy pojazdów, w tym – dzięki integracji z Systemem Liczenia Pasażerów – analizę wykorzystania taboru a także planowanie strategiczne.

REKLAMA
ROZWIŃ