Nadchodzące wydarzenia

<We_can_help/>

What are you looking for?

Koleje Dolnośląskie S.A.

Kolejowa 2
59-220 Legnica

+48 76 850 65 11
+48 76 855 33 02

www.kolejedolnoslaskie.eu/pl
sekretariat@kolejedolnoslaskie.eu

Koleje Dolnośląskie S.A. są spółką samorządową. Zostały powołane do życia na mocy Uchwały Nr XX/246/07 Sejmiku Województwa Dolnośląskiego z dnia 28 grudnia 2007r. W uzasadnieniu do wskazywanej wyżej Uchwały wyznaczono cel działania Spółki, którym jest przewóz pasażerów autobusami szynowymi w obrębie Dolnego Śląska. Wyznaczone zadanie realizujemy na zlecenie samorządu wojewódzkiego. Jako pierwszy pasażerski przewoźnik w Polsce, po uzyskaniu licencji, otrzymaliśmy Europejski i Krajowy Certyfikat Bezpieczeństwa.

Dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego i efektywnej współpracy z lokalnymi samorządami staramy się zmienić postrzeganie regionalnego transportu kolejowego. Działamy w swego rodzaju misji społecznej i chcemy, aby nasi pasażerowie razem z nami budowali swoją kolej. Aby uzyskać informację zwrotną od podróżnych na temat stopnia zadowolenia z naszych usług powołaliśmy do życia sprawnie działające Biuro Obsługi Klienta, prowadzimy szeroko zakrojone badania ankieterskie, udostępniamy specjalny formularz badania opinii na naszej stronie internetowej, a żadne pytanie do rzecznika prasowego nie pozostaje bez odpowiedzi.

Jesteśmy świadomi odpowiedzialności i ogromnej ilości pracy, którą musimy wykonać, aby uzyskać jak najwyższy stopień zadowolenia pasażerów z naszych usług. Każdego dnia staramy się coraz lepiej realizować powierzone nam zadania i tworzyć Twoją przyjazną kolej.

REKLAMA
ROZWIŃ