Nadchodzące wydarzenia

<We_can_help/>

What are you looking for?

SARIV Sp. z o.o.

Chocianowska 6
59-220 Legnica

768199010

www.sariv.pl
sariv@sariv.pl

Firma SARIV Sp. z o.o. jest firmą handlową opartą na dwudziestoletnim doświadczeniu w zakresie logistyki dystrybucji. Jest oficjalnym członkiem grupy SARIV. Reprezentuje na rynku polskim znanych i cenionych za jakość europejskich producentów szerokiej gamy specjalistycznych elementów złącznych jak i tradycyjnych połączeń śrubowych.

Oferuje doradztwo techniczne w zakresie doboru technologii, elementów złącznych i narzędzi instalacyjnych dopasowując je do indywidualnych potrzeb odbiorcy. Firma jest dostawcą szerokiej gamy narzędzi nitujących – ręcznych, pneumatycznych i akumulatorowych. W ofercie posiada prasy oraz urządzenia do zgrzewania.  Klientom proponowane są zarówno tradycyjne jak i nowe sprawdzone technologie łączenia. Należą do nich: nity zrywalne, nitonakrętki, elementy do zgrzewania, elementy zabezpieczające, elementy do wciskania oraz wyroby śrubowe.

Obecnie SARIV Sp. z o.o. jest w trakcie wdrażania system ISO 9001. Jego otrzymanie będzie potwierdzeniem wysokiej jakości usług i rzetelnego podejściem do każdego Klienta.

REKLAMA
ROZWIŃ