Frauscher Polska Sp. z o.o

ul. Przemysłowa 10

www.frauscher.pl

Frauscher Sensortechnik GmbH z Austrii, założona w 1987 przez Józefa Frauschera, od ponad 30 lat dostarcza rozwiązania liczników osi – dotychczas zainstalowano ponad 200 tysięcy czujników koła w ponad stu krajach, w wielu aplikacjach: linie główne, linie przemysłowe, transport miejski (metro i tramwaje), i innych.

Motto „track more with less” podkreśla zasadę działania firmy Frauscher: ułatwiamy naszym klientom dostęp do informacji potrzebnych do obsługi, monitorowania i utrzymania ich infrastruktury przy zastosowaniu minimalnej ilości niezbędnego sprzętu.

Frauscher Polska Sp. z o.o. z Katowic działa od 1998 r. i jest pierwszym zagranicznym przedstawicielstwem Frauscher Sensortechnik GmbH. Dostarczamy naszym klientom czujniki koła i systemy liczenia osi Frauscher a także szeroko pojęte wsparcie: szkolenia, pomoc przy aplikacji, uruchomieniach czy rozwiązywaniu problemów.