Nadchodzące wydarzenia

<We_can_help/>

What are you looking for?

Arena Tax Sp. z o.o.

ul. Bukowińska 22B
02-703 Warszawa

+48 22 102 20 30

www.arenaadvisory.com

Arena Advisory to jedna z najszybciej rozwijających się grup spółek doradczych w Polsce. Skutecznie doprowadzamy do końca nawet najbardziej złożone zagadnienia podatkowe, prawne i księgowe. Rozumiemy lokalne uwarunkowania i charakter rozliczeń międzynarodowych. Tworzymy elastyczne rozwiązania dla firm i korporacji. Dostrzegamy potencjał cyfrowej rewolucji i jej wpływ na rozwój organizacji.

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2012 roku operując na rynku usług doradztwa podatkowego pod marką Arena Tax. Wraz z rozwojem działalności podatkowej oraz wychodząc naprzeciw potrzebom naszych partnerów biznesowych zaczęliśmy rozwijać kolejne, nowe linie biznesowe. Obecnie świadczymy usługi w zakresie praktyk: doradztwa podatkowego, cen transferowych i wycen, księgowości, doradztwa prawnego, automatyzacji procesów i wdrożeń systemów oraz doradztwa biznesowego. Interdyscyplinarny charakter usług pomaga nam kompleksowo wspierać podmioty działające w różnych sektorach gospodarki.

Oferujemy komplementarne i nastawione na efekt rozwiązania, od analizy, poprzez rekomendację, aż po finalne po wdrożenie. Precyzyjnie dobieramy narzędzia, a zespoły naszych doradców obejmują ekspertów z różnych dziedzin podatków, prawa i księgowości. Budujemy realną wartość dla organizacji.

Wśród innych doradców wyróżniamy się empatycznym i bezpośrednim podejściem, pozwalającym na pełne zrozumienie potrzeb i istoty biznesu klientów.

Stawiamy na wzajemny szacunek i współpracę. Cenimy ludzi potrafiących grać zespołowo, dzięki czemu rozwijamy się razem z klientami i współpracownikami, jako stabilny i zaufany partner na lata. Zrozumienie, rozwój i skuteczność to nasze priorytety.

REKLAMA
ROZWIŃ