Nadchodzące wydarzenia

<We_can_help/>

What are you looking for?

Tekniska Polska – Przemysłowe Systemy Transmisji Danych Sp. z o.o.

Łabędzka 9
44-121 Gliwice

+48 32/331 11 06
+48 32/ 331 11 09

www.tekniska.pl
tekniska@tekniska.pl

Tekniska Polska Przemysłowe Systemy Transmisji Danych sp. z o.o. to firma obecna na polskim rynku od ponad 18 lat. Od początku swojej działalności skupiamy się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów i rozwiązań z zakresu transmisji danych przemysłowych oraz cyberbezpieczeństwa w przemyśle. Cechuje nas pasja do tego, co robimy, a nasz zespół tworzą wysokiej klasy inżynierowie, specjaliści sieci przemysłowych oraz eksperci cyberbezpieczeństwa. Naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja klienta – każdy z nich jest dla nas wyjątkowy i do każdego podchodzimy indywidualnie, tak, aby oferowane rozwiązanie spełniało wszystkie jego potrzeby. Stawiając na wysoki poziom indywidualnej obsługi, wspieramy klienta przez cały cykl życia projektu: od fazy konsultacyjno-projektowej aż po cały okres eksploatacji.

Nasza oferta składa się z trzech obszarów działalności: 

Przemysłowa transmisja danych, która obejmuje ofertę najwyższej klasy przemysłowych rozwiązań transmisyjnych: sieci lokalnych i sieci rozległych wraz z wieloprotokołowym systemem sieci szkieletowych MPLS-TP obsługującym wszystkie protokoły przemysłowe. W tym obszarze jedną z naszych specjalności są rozwiązania transmisyjne przeznaczone dla kolei, tak w aplikacjach pokładowych taboru kolejowego (onboard), jak i systemach infrastrukturalnych (trackside). Oferowane przez nas rozwiązania transmisyjne pochodzą od najlepszych producentów, posiadają wiarygodne europejskie certyfikaty i zostały wielokrotnie sprawdzone w najtrudniejszych warunkach eksploatacji we wszystkich branżach przemysłu.

Cyberbezpieczeństwo przemysłu, to obszar, w którym jako jedna z nielicznych firm na polskim rynku możemy pochwalić się wdrożeniami zrealizowanymi w tak newralgicznych branżach, jak energetyka czy paliwa kopalne. Jesteśmy właścicielem marki CyberTek, która stanowi jeden z podstawowych obszarów działań Tekniski związanych z popularyzacją dobrych praktyk w zakresie cyberbezpieczenstwa i jednocześnie największego tego typu eventu odbywającego się w Katowicach. Pierwsza edycja wydarzenia, która odbyła się w maju 2019 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, przyciągnęła najlepszych specjalistów z całego świata. Celem wydarzenia jest integracja środowiska branżowego poprzez dzielenie się zaawansowaną merytorycznie wiedzą i budowę współpracy pod hasłem „ekosystemu cyberbezpieczeństwa”.

Usługi polegające na analizach, konsultacjach, projektowaniu koncepcji rozwiązań teletransmisyjnych oraz audytach bezpieczeństwa, testach koncepcji PoC i kompleksowych wdrożeniach rozwiązań cyberbezpieczeństwa przemysłowego obejmujących zarówno dostawy i uruchomienie systemów, jak i wsparcie organizacyjne świadczone klientom z wykorzystaniem procesowego podejścia do cyberbezpieczeństwa. W ramach świadczonych usług organizujemy także specjalistyczne szkolenia – w tym online – obejmujące tematyką wszystkie nasze specjalizacje. Do naszych usług należy zaliczyć także wsparcie techniczne świadczone klientom i obejmujące wszelkie działania przedsprzedażowe, takie jak: wypożyczenie rozwiązań i konsultacje oraz pełne wsparcie techniczne (gwarancyjne i pogwarancyjne) świadczone po sprzedaży. Jest to niezwykle istotne z punktu widzenia potrzeb klienta, ponieważ nasze rozwiązania są projektowane z przewidywaniem wieloletniego cyklu eksploatacji w ciężkich warunkach środowiskowych.

Naszym celem od zawsze jest wspieranie i rozwijanie dobrych praktyk biznesowych związanych z cyberbezpieczeństwem. Jest to możliwe dzięki pasji, jaką mamy oraz dzięki ambitnemu zespołowi specjalistów, których głównym celem jest dbanie o bezpieczeństwo przedsiębiorstw i infrastruktur przemysłowych.

REKLAMA
ROZWIŃ