Nadchodzące wydarzenia

<We_can_help/>

What are you looking for?

Rogum Kable Sp. z o.o.

Grunwaldzka 66
83-000 Pruszcz Gdański

58/ 682 16 86
58/ 682 16 86

www.rogum.com.pl
sekretariat@rogum.com.pl

ROGUM KABLE Sp. z o. o. jest firmą produkującą od ponad 25 lat szeroki asortyment kabli i przewodów stosowanych w wielu gałęziach gospodarki. Na izolacje i powłoki stosuje się granulaty tworzyw termoplastycznych oraz tworzyw katalitycznie sieciowanych a także produkowane w firmie mieszanki gumowe. Większość produkcji wykonywana jest w wersji bezhalogenowej, niskodymnej i nierozprzestrzeniającej płomienia.

Dzięki wieloletniej obecności na rynku, krótkim terminom realizacji zamówień oraz wysokiej jakości spółka zdobyła znaczącą pozycję na rynku kablowym. Wielkie doświadczenie, profesjonalizm i zaangażowanie kadry potwierdzone jest posiadaniem certyfikowanego Systemu Zarządzania Biznesem wg norm ISO oraz IRIS.  Wyroby firmy odpowiadają polskim normom i posiadają stosowne certyfikaty i deklaracje zgodności.

Liczącą się pozycję na rynku firma ROGUM KABLE zdobyła poprzez wieloletnie doświadczenie w branży i partnerskie traktowanie swoich klientów. Wiele wyrobów nietypowych, odpowiadających bardzo specyficznym wymaganiom klienta, powstało dzięki wzajemnej współpracy producenta z odbiorcą. Podkreślić należy, że duże znaczenie dla innowacyjności produkcji przedsiębiorstwa ma stała współpraca z ośrodkami naukowo-badawczymi takimi jak Politechnika Gdańska, Instytut Kolejnictwa, Instytut Technik Innowacyjnych EMAG, Instytut Techniki Budowlanej, BBJ-SEP i inne.

Poza dystrybucją wyrobów gotowych ROGUM KABLE Sp. z o. o. realizuje również takie usługi jak przeciąganie drutów miedzianych, ich cynowanie, skręcanie linek miedzianych, pokrywanie gumą innych materiałów takich jak druty, linki stalowe, itp. Ponadto oferuje również inne wyroby z gumy.

REKLAMA
ROZWIŃ